Top

Hakkımızda

Kurulduğu 1988 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten İnanoğlu İnşaat, 80’li yıllardan itibaren kent içinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Öz Disiplin: Öz disiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. İnanoğlu için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve Firmamızın yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir Firma olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve İnanoglu inşaat bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.
Hakkımızda

Vizyonumuz

33 yıllık geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Çorlu’nun en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici firmalarından olmak.

Misyonumuz

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile müşteri isteklerine uygun projeler yaparak memnuniyet sağlamak, gelişimleri takip eden bir firma olarak yeniliklere açık olmak, güvenilir ve konforlu yapılar yaparak inşaat sektöründe öncü olmak.

Yönetim Kurulu

Kemal İNAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Veli İNAN

Genel Müdür

Celal İNAN

Genel Müdür

Kalite Politikamız

  • Modern ve uygun fiyatlı yaşam alanları sunmak,
  • Dayanıklı ve konforlu yapılar ile müşteri memnuniyeti sağlamak,
  • Müşteri isteklerine uygun yapılar yapmak,
  • Oluşturduğumuz yapılarda bol aktivite alanları bulundurarak kaliteli yaşam sunmak,
  • Yaşam kalitesini ve refah seviyesini yükseltmek,
  • Çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak,
  • Çevreye karşı duyarlı ve saygılı davranarak zarar vermemek,
  • Müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun projeleri danışmanlık yaparak sunmak.
WhatsappWhatsapp